Obchodné podmienky

Tieto obchodné podmienky upravujú práva a povinnosti spoločnosti Dušan Šustek IT. Nika & Vika.sk so sídlom Oščadnica 740 (ďalej len predávajúci) a kupujúceho pri kúpe tovaru ponúkaného na stránkach internetového obchodu www.lyze-bicykle.sk.

1. Ochrana osobných údajov

V procese objednávania budete požiadaní o zadanie Vašich osobných údajov (aktuálnych a platných). Tieto údaje sú nutné pre správne doručenie tovaru a vystavenie daňového dokladu. Zodpovednosť za problémy vzniknuté v dôsledku zadania nesprávnych alebo neúplných osobných údajov nenesie predávajúci.!
Všetky Vami zadané osobné údaje sú považované za dôverné (je s nimi nakladané v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb. V žiadnom prípade spoločnosť IT. Nika & Vika.sk, prevádzkovateľ internetového obchodu lyze-bicykle.sk neposkytne tieto údaje tretej strane.

2. Zrušenie objednávky

Zákazník ma zákonné právo odstúpiť od kúpnej zmluvy (zákon č. 634/1992 Zb.) a tým zakúpený tovar vrátiť v lehote 14 dní odo dňa prevzatia tovaru. Pre vrátenie kúpnej ceny je nutné dodržať nasledujúce podmienky:

- vrátený tovar musí byť zabalený v pôvodnom obale, nesmie niesť žiadne známky používania ani poškodenia
- obsah vráteného tovaru musí byť kompletný, vrátane záručného listu, kópie dokladu o kúpe a príslušenstva
- peniaze za vrátený tovar vám budú vrátené najneskôr do 10 pracovných dní ododňa prevzatia vráteného   tovaru predávajúcim
- náklady na preravu vráteného tovaru späť k predávajúcemu hradí v plnej výške zákazník

V prípade, že niektorá z vyššie uvedených podmienok nebude splnená, nieje možné  akceptovať vrátenie tovaru  a ten bude zaslaný späť zákazníkovi na náklady zákazníka.

3. Potvrdenie objednávky

Vaša objednávka je prijatá ihneď, automaticky. Ako potvrdenie objednávky Vám bude zaslaný informatívny e-mail. O odoslaní tovaru budete rovnako informovaný e-mailom, prípadne telefonicky.

4. Doprava, dodacia lehota

Objednaný tovar bude zaslaný prepravnou spoločnosťou alebo Slovenskou poštou na dobierku. Každý odoslaný tovar je poistený. Dodacia lehota tovaru je maximálne 10 pracovných dní (o dobe dodania jednotlivého tovaru bude zákazník informovaný pri potvrdení objednávky alebo na dotaz – emailom, telefonicky).

5. Poštovné a balné

Každý odoslaný tovar je riadne zabalený. Poštovné do 100€ (celková cena objednávky) je spoplatňované sumou:

Pri objednávke nad 100€ hradí poštovné predávajúci na území celej Slovenskej republiky.

Zaslanie do Českej republiky

6. Záruka

Na všetok zakúpený tovar sa vzťahuje záručná lehota 24 mesiacov (ak nieje uvedené inak). Záruka sa vzťahuje len na výrobné vady, nevzťahuje sa na vady vzniknuté nesprávnym používaním výrobku, vady vzninuté bežným používaním výrobku (opotrebovanie), nesprávnym skladovaním.

7. Reklamácia

O reklamácii nás prosím informujte telefonicky alebo emailom, následne tovar zašlite (ako doporučený balík) na našu adresu.

Na tovar sa vzťahuje 20% DPH. Internetový obchod lyze-bicykle.sk si vyhradzuje právo na zmenu / zrušenie objednávky konzultovanú so zákazníkom v prípade, že tovar nieje dostupný na externom sklade ( u dodávateľa), došlo k chybnej interpretácii ceny či technickej špecifikácie výrobku na stránkach internetového obchodu.